Укр

Наша програма

 
Забезпечити мир в країні
 
1. Широкий національний діалог і повноцінна реалізація Мінських угод. Не грати м’язами, а знайти стійкий компроміс за столом переговорів. Створити Громадську раду Донбасу. Припинити політику відчуження українських територій та забезпечити реінтеграцію Донбасу. Зняти блокаду, допомогти біженцям повернутися додому. Провести вибори на всій території Донецької та Луганської областей.
 
2. Забезпечити територіальну цілісність країни і запобігти сепаратизму на основі партнерства між державою і територіальними громадами. Провести повноцінну реформу Конституції для розширення прав і повноважень місцевого самоврядування.
 
3. Відновити «периметр суверенітету». Дипломатичним шляхом домогтися твердих гарантій недоторканності кордонів України.
 
Навести лад у державі
 
4. Повернути довіру до влади. Провести дострокові парламентські вибори. Створити коаліцію миру та розвитку. Сформувати «уряд довіри».
 
5. Установити диктатуру закону на всій території України. Покласти край екстремізму, радикалізму і кримінальній злочинності в Україні. Припинити політичні переслідування. Захистити українську демократію від загрози авторитаризму і мілітаризації суспільства.
 
6. Викоренити корупцію. Ліквідувати тендерну мафію в країні. Забезпечити доступність адміністративних послуг, захистити бізнес від бюрократичного свавілля. Провести реформу судової влади, зробити українські суди незалежними від політиків.
 
Захистити людей від кризи
 
7. Зупинити зубожіння населення. Провести індексацію зарплат і пенсій відповідно до рівня інфляції. Як мінімум вдвічі підняти прожитковий мінімум. Заморозити тарифи та ціни. Зупинити безконтрольне зростання вартості життя. Скасувати драконівську пенсійну реформу, гарантувати повне фінансування соціальних пільг, пенсій та допомог.
 
8. Виконати зобов’язання держави перед людьми. Усім громадянам України гарантувати доступ до безкоштовних медичних та освітніх послуг. Забезпечити енергетичну безпеку та енергоефективність. Гарантувати тепло в будинках українських громадян.
 
9. Подолати безробіття. Повернути роботу медикам, педагогам і соціальним працівникам. Забезпечити гідну зарплату тим, хто піклується про людей.
 
Відновити економіку
 
10. Забезпечити підтримку національному товаровиробнику. Відновити експортний потенціал. Зняти політичні бар’єри для українських товарів та послуг на зовнішніх ринках. Гарантувати державні замовлення та інвестиції в розвиток національної економіки. Стимулювати створення робочих місць. До 25% зменшити єдиний соціальний внесок, скасувати військовий збір, ввести мораторій на ПДВ для аграріїв, а також на податкові зміни для малого і середнього бізнесу. Реалізувати державну програму відродження реального сектору національної економіки. Забезпечити зниження процентної ставки для українських виробників. Гарантувати стабільність гривні.
 
11. Проводити фінансову політику в інтересах національної економіки та громадян. Вирішити проблему боргу без втрат для майбутнього країни. Опозиційний блок доб’ється кращих домовленостей з міжнародними кредиторами та перегляду умов співпраці з МВФ. Україна поверне собі репутацію надійного партнера і країни, привабливої для інвестицій.