Укр

Новини опозиційного блоку

ОЛЕКСАНДР ПУЗАНОВ: ОПОЗИЦІЯ ОСКАРЖИТЬ ВІДМОВИ СУДУ ЗАДОВОЛЬНИТИ ПОЗОВИ ПРО СКАСУВАННЯ НЕПРАВОМІРНО ЗАВИЩЕНИХ КОМУНАЛЬНИХ ТАРИФІВ

25.09.15 12:35

Опозиція оскаржить відмови Окружного адміністративного суду задовольнити позови про скасування неправомірно завищених комунальних тарифів на газ і електроенергію для українців. Юристи Опозиційного Блоку вже подали апеляційні скарги, відповідні судові засідання призначені на початок жовтня. Про це заявив голова Київської міської організації Опозиційного блоку Олександр Пузанов.

«Суд в черговий раз продемонстрував свою залежність від влади і відповідно – упереджене ставлення до предмета розгляду – актуальної для всіх українців проблеми. Адже, визнавши вимоги опозиції щодо зниження тарифів, владі доведеться визнати неправомірність своїх дій на найвищому рівні», – сказав Олександр Пузанов.

Він нагадав, що рік тому тоді ще віце-прем’єр Володимир Гройсман назвав «неможливим» чотириразове підвищення ціни на газ для населення.

«Тоді Гройсман заявив, що економічна ситуація і доходи населення не дозволяють настільки підвищити ціну. Тим не менше, вже 1 квітня 2015 вийшла постанова Нацкомісії з держрегулювання у сфері енергетики та комунальних послуг, яка підняло тарифи на газ для українців відразу на 280%. Це фарисейство і повне ігнорування потреб людей», – сказав політик.

Необґрунтоване і у багато разів завищене подорожчання газу для населення, на думку Олександра Пузанова, – чергова афера влади, практично узаконений спосіб корупції та грабіж людей на державному рівні. Він нагадав також, що тарифи на електроенергію, збільшені з 1 вересня майже на чверть, будуть рости ще в кілька етапів.

“Тарифи повинні бути доступними і прозорими. Люди повинні знати, за що вони платять гроші. Тому ми продовжимо відстоювати інтереси людей в судах і наполягати на неправомірності тарифної політики влади. Ми й надалі будемо надавати юридичну допомогу людям щодо подачі судових позовів проти підвищення комунальних тарифів, насамперед, на газ і електроенергію», – підкреслив Олександр Пузанов.

«Ми продовжимо в судах боротьбу за зниження комунальних тарифів і радимо громадянам чинити так само. Люди не повинні платити за надуманими цінами величезні суми – тим більше, при нинішній низькій якості комунальних послуг. Ми доб’ємося від наших судів не політичних, а справедливих правових рішень, прийнятих на користь українців, а не влади», – заявив Олександр Пузанов.