Укр

Новини опозиційного блоку

ОЛЕКСАНДР ПУЗАНОВ: КИЄВУ НЕОБХІДНА СВОЯ МУНІЦИПАЛЬНА МІЛІЦІЯ

07.10.15 12:00

Києву необхідна муніципальна міліція чи поліція. Про це кандидат у мери Києва від «Опозиційного Блоку» Олександр Пузанов заявив в ефірі ТРК «Київ».

«Кияни щодня стикаються з безліччю правопорушень: це незаконне паркування на тротуарах або на зелених зонах, це засилля ларьків на вулицях міста. Зашкалює вулична злочинність, ми щодня читаємо повідомлення про те, як у Києві сталося пограбування або стрілянина. На жаль, зараз міліція та новостворена поліція не в змозі впоратися з такою лавиною проблем. Якщо ж у міста з’явиться своя муніципальна міліція, вона зможе оперативно реагувати саме на ті виклики, які актуальні для Києва саме зараз », – вважає політик.

Він підкреслив, що муніципальна міліція не повинна займатися розслідуванням тяжких злочинів або затриманням небезпечних злочинців. Важкі злочини повинні залишитися у компетенції загальнодержавних правоохоронних органів. Однак такими потрібними місту речами, як штраф за неправильне паркування, за вирубку зелених насаджень, за порушення правил торгівлі – повинна займатися муніципальна міліція.

«Тільки якщо мер зможе контролювати роботу муніципальної міліції, якщо мерія зможе встановлювати правила, за виконанням яких буде стежити муніципальна міліція, місто може перетворитися на справді європейське», – упевнений Олександр Пузанов.