Укр

Новини опозиційного блоку

Лідер «Опозиційного блоку» заявляє про провокації і підкуп виборців

13.10.15 12:28

Як стало відомо Київської організації «Опозиційного блоку», виборцям району Шулявки (метро «Політехнічний інститут») невідомі особи пропонують по 200 грн. за те, аби на місцевих виборах 25 жовтня вони проголосували за представників «Опозиційного Блоку».

«З усією відповідальністю заявляю, що ні я, ні Київська міська організація партії« Опозиційний блок »не маємо до цього ніякого відношення. Ми подаємо відповідну заяву до київської міліції »- зазначив Олександр Пузанов.

«Опозиційний блок» нагадує, що підкуп виборців – це злочин, передбачений ст.160 Кримінального Кодексу. Воно може призвести до суворого покарання: для громадян, які продають свій голос, Кримінальний кодекс передбачає штраф від 1700 до 5100 гривень, громадські роботи або позбавлення волі до двох років. Кандидат, якого спіймали на підкупі виборців, може позбутися волі на строк до семи років.

«Я закликаю виборців не продавати свій голос, незважаючи на те, від чийого імені вам пропонують гроші. Якщо хтось приходить до вас з подібною пропозицією, вимагайте у них документи, фотографуйте їх, та пересилайте до «Опозиційного Блоку». Так ми зможемо це зупинити», – заявив лідер Київського« Опозиційного Блоку »Олександр Пузанов.

«Продаючи свій голос – ви продаєте наше місто нечесним людям на наступні 5 років. Коли ви берете ці гроші, ви погоджуєтеся на наступні 5 років комунальної розрухи та бездіяльності міської влади. Тільки ви можете це зупинити. Не віддавайте голоси тим, хто засіває гречку, роздає купюри в конвертах і влаштовує шоу, обирайте замість них тих, хто менше обіцяє, але більше робить. Тих, хто знає, як треба змінити місто, щоб воно стало сучасним і комфортним для життя. Тих, для кого людина – найвища цінність, і хто знає: все, що робить влада, повинно робитися на благо людей. Вірю, що кияни здатні показати такий приклад всій країні», – закликає Олександр Пузанов.