Укр

Новини опозиційного блоку

Опозиційний Блок заявляє про розпочаті провокаціях на рівні київських районних територіальних виборчих комісій

24.10.15 9:38

24 жовтня невідомі особи за підробленими документами спробували замінити двох глав дільничних виборчих комісій у Дніпровському районі Києва.

Невідомі звернулися в Дніпровську районну територіальну виборчу комісію з проханням замінити двох глав ділянок. При цьому вони надали підроблені документи, що підтверджують їхні повноваження.

За фактом спроби фальсифікації київський Опозиційний Блок готує заяву в міліцію.

«Ми неодноразово попереджали, що на рівні районних виборчих комісій готуються порушення та фальсифікації. Нашій політичній силі не дали ввести своїх представників до складу районних комісій саме для того, щоб полегшити всілякі маніпуляції. Це свідчить про те, що влада не хоче чесних виборів», – заявив лідер київського Опозиційного Блоку Олександр Пузанов.

Опозиціонер наголосив, що всі порушення Опозиційний Блок ретельно фіксує, та надає західним спостерігачам. Зокрема, у Опозиційного Блоку існує домовленість про це з представниками ОБСЄ.

Олександр Пузанов нагадав: щоб стати частиною цивілізованого світу, Україні необхідно навчитися проводити чесні вибори. На підтримку чесного і вільного виборчого процесу в нашій країні неодноразово висловлювалися західні дипломати, серед яких Глава Представництва ЄС в Україні Ян Томбінський і посол США в Україні Джефрі Пайетт.