Укр

Новини опозиційного блоку

СКАСУВАВШИ КОНТРОЛЬ ЯВКИ, ВЛАДА ГОТУЄ МАСОВЕ ВКИДАННЯ БЮЛЕТЕНІВ ДЛЯ ФАЛЬСИФІКАЦІЇ ВИБОРІВ

25.10.15 3:08

Заява Опозиційного блоку

Своєю постановою № 493 від 22 жовтня Центрвиборчком скасував контроль явки виборців. Опозиційний блок розцінює це рішення як підготовку влади до масового вкидання бюлетенів і фальсифікацій результатів виборів.

В історії незалежної України ще не було такого правового нігілізму та зловживання адмінресурсом. Сьогодні влада відкрито порушує закони, Конституцію, не гребуючи навіть скасуванням виборів у день голосування.

Опозиційний блок розцінює ці дії як очевидний початок узурпації влади однією політичною силою. Сьогоднішнє скасування виборів – ні що інше, як провокування людей до протесту, і подальше закручування гайок. Це – провокативні кроки влади, спрямовані на встановлення диктатури в Україні.

Ми закликаємо міжнародних спостерігачів дати жорстку оцінку масових порушень ходу виборів в Україні, і зупинити таким чином насувається загрозу українській демократії. Прикриваючи сьогодні очі на порушення влади під приводом партнерських відносин, західний світ може упустити народження нової тоталітарної держави в Європі. А завтра вже може бути пізно.