Укр

Новини опозиційного блоку

ОЛЕКСАНДР ПУЗАНОВ: НЕ МОЖНА ДОПУСТИТИ СПОТВОРЕННЯ ВОЛЕВИЯВЛЕННЯ КИЯН

25.10.15 7:41

 

За оцінками незалежних експертів, фахівців з виборчого права, Опозиційний блок Києва проводить одну з найчесніших та чистих передвиборчих кампаній. Ми не займаємося підкупом виборців, не роздаємо продпайки, не пропонуємо безкоштовних послуг з метою роздобути за будь-яку ціну голоси на свою користь. Опозиційний блок діє виключно в рамках законодавства про місцеві вибори.

Сьогодні, в день голосування, по Києву почали поширюватися листівки брудного змісту щодо Опозиційного блоку. На мобільні телефони киян стали надходити повідомлення, що спотворюють уявлення про нашу політичну силу. Залучаються й інші технології, спрямовані проти Опозиційного блоку.

Я звертаюся до всіх кандидатів у депутати, кандидатів у мери столиці, і, в першу чергу, до керівників політичних партій, що беруть участь у виборах, із закликом припинити використання так званих чорних технологій. Дайте можливість киянам самим визначитися зі своїм вибором. Не допустіть спотворення волевиявлення виборців в процесі підрахунку голосів та складення протоколів. Сподіваюся, ви зі мною погодитеся – кияни гідні кращого!