Укр

Новини опозиційного блоку

Олександр Пузанов: за результатами екзит-полу Опозиційний Блок набирає 5,7%

25.10.15 10:15

Александр Пузанов фото

За результатами екзит-полу, замовленого Опозиційним Блоком, політична сила на виборах до Київради набирає 5,7%.

Про це повідомив на брифінгу лідер київського Опозиційного Блоку Олександр Пузанов.

«Наша політична сила долає 5% бар’єр і буде представлена в новому складі Київради. Ми вдячні жителям столиці, які підтримали нас своїми голосами. Тепер у Київраді з’явиться опозиція, яка контролюватиме дії провладних депутатів», – заявив Олександр Пузанов.

Однак, за його словами, є великий ризик, що голоси, віддані за Опозиційний блок можуть вкрасти.

«Ми неодноразово попереджали, що на рівні районних виборчих комісій готуються порушення і фальсифікації. Нашій політичній силі не дали ввести своїх представників до складу районних комісій саме для того, щоб полегшити всілякі маніпуляції», – зазначив політик.

Він повідомив, що в ході голосування спостерігачі від політичної сили фіксували безліч порушень виборчого законодавства.

«Якщо це відбудеться, і Опозиційний блок не пропустять до Київради, всупереч голосам київських виборців, це ляже незмивною плямою ганьби і на чинного Президента України, і на чинного мера Києва. Тому що вперше в Київраді не виявиться жодного опозиційного депутата. У цивілізованій Європі, в якій вони як би теж хочуть жити, така ситуація неможлива за визначенням», – заявив Олександр Пузанов. Він висловив сподівання, що владі вистачить мужності й мудрості не спотворювати результати волевиявлення киян, і опозиція буде працювати в Київраді.