Укр

Новини опозиційного блоку

Вітаємо з Днем визволення України від фашистських загарбників!

28.10.15 12:53

Дорогі співвітчизники!

Щиро вітаємо з річницею визволення України від фашистських загарбників! День визволення нашої Батьківщини був, є і назавжди залишиться великим святом для кожного з нас.

Війна принесла нашій країні чимало горя. За перемогу над фашизмом наш народ заплатив неймовірно високу ціну — мільйони загиблих, поранених та ненароджених. За різними оцінками, від 8 до 9 мільйонів наших земляків полягли на полях боїв, загинули в окупації, у концтаборах, гетто, в’язницях та на каторжних роботах на чужині. Десятки тисяч українських міст і сіл було перетворено на руїни, чверть мешканців залишилися без даху над головою.

Дорогі ветерани!71 рік тому Ви вистояли, подарувавши українській землі найцінніше – мир. Саме Вашими руками піднімалися українські міста з попелу, відновлювалися зруйнована економіка і народне господарство.

 Сьогодні на українській землі знов війна. Ми маємо її зупинити, повернувши в Україну мир. Ми зобов’язані виправдати надії наших великих дідів і батьків, і зробити Україну процвітаючою і багатою країною.

Зі святом, шановні ветерани. Міцного здоров’я і благополуччя Вам і Вашим близьким!

Київська команда Опозиційного Блоку