Укр

Новини опозиційного блоку

ВЛАДА ТИСНЕ НА СУД, ЗМУШУЮЧИ ЙОГО ПРИЙНЯТИ ПОТРІБНЕ ЇЙ РІШЕННЯ ЩОДО КИЇВСЬКИХ ВИБОРІВ

06.11.15 3:32

За інформацією Опозиційного блоку, влада тисне на Окружний адміністративний суд Києва, змушуючи його прийняти потрібне їй рішення щодо легітимності київських виборів.

Ми бачимо, що суд ухиляється від прийняття рішення, затягує процес, мабуть, під тиском влади дає час міської виборчої комісії підготувати потрібні документи, яких немає, і не може бути.

Сьогодні Окружний адміністративний суд Києва може ухвалити рішення щодо легітимності чи нелегітимності місцевих виборів у Києві. Засідання почалося 5 листопада і продовжується сьогодні.

З позовом до суду звернувся Опозиційний блок. Предметом суперечки стали протиправні дії Київської міської виборчої комісії щодо встановлення результатів голосування, що затверджені протоколом міської комісії від 2 листопада 2015 року. Згідно з ним, кількість виготовлених бюлетенів становить 2163912, а кількість бюлетенів, які отримали дільничні комісії – 2165177. Різниця 2165 штук.

Київський Опозиційний блок вважає, що розбіжності цифр у протоколі Київської міської виборчої комісії є прямим свідченням фальсифікацій. Таку розбіжність в цифрах неможливо пояснити ніякими технічними помилками, упевнені в Опозиційному блоці, бо кількість бюлетенів, виданих на ділянках, підтверджується протоколами районних та дільничних виборчих комісій.

У Опозиційному блоці вважають, що бюлетені, які надруковані з порушенням Закону і процедури є недійсними.

Опозиційний блок не визнає результати місцевих виборів і заявляє, що вони були сфальсифіковані. Окрім звернення до суду, опозиція також подала заяви в МВС і в прокуратуру.