Укр

Новини опозиційного блоку

ОЛЕКСАНДР ПУЗАНОВ: НИНІШНЯ КИЇВРАДА МАЄ ДУЖЕ НИЗЬКУ ГРОМАДСЬКУ ЛЕГІТИМНІСТЬ

02.12.15 4:56

Александр Пузанов фото

«Цьому складу Київради не буде вистачати громадського визнання. Після тої кількості фальсифікацій та порушень, що сталися на виборах, довіри до нинішнього складу Київради, безумовно, немає й бути не може», – заявив Олександр Пузанов, коментуючи журналістам перше засідання нового складу Київради.

Політик нагадав, що для голосування було надруковано більше бюлетенів, ніж дозволяє закон, проводилася «гра» з явкою. За фактом порушень порушено кримінальну справу. Всі ці фактори, на думку опозиціонера, дозволяють стверджувати, що чинний склад міськради має дуже низьку громадську легітимність, та не відображає волевиявлення людей. Така низька легітимність заздалегідь підриває довіру до рішень, які прийматиме Київрада.

«Коли я подивився на персональний склад Київради, то побачив там дуже багато знайомих прізвищ – тих людей, що вже неодноразово заплямували своє ім’я в нечесних операціях з міською землею, з нерухомістю. Я зрозумів, що процес «дерибану» буде продовжуватися. Цей ганебний процес необхідно зупинити. Тому ми будемо дуже уважно стежити, які рішення приймаються, як депутати розпоряджаються землями міської громади, майном, бюджетом міста. Ми, як опозиція, бачимо своє завдання в тому, щоб контролювати владу, пропонувати альтернативні шляхи. Незважаючи на те, що нас не пустили до Київради, ми будемо її виконувати», – заявив Олександр Пузанов.