Укр

Новини опозиційного блоку

УРЯД НАПИСАВ БЮДЖЕТ ВИМИРАННЯ

07.12.15 3:40

Заява Опозиційного блоку

Влада продовжує ставити експерименти над українським народом. Проекти Податкового кодексу і держбюджету на 2016 рік, які парламент має розглянути на цьому тижні, – це пропозиція українцям ще сильніше затягнути пояси, які й так затягнуті надміру. Опозиційний блок не дасть за ці законопроекти жодного голосу і закликає інші фракції не дозволити уряду реалізувати його плани по знищенню свого народу.

Якщо бюджети попередніх років називали «бюджетами виживання», то запропонований нам сьогодні документ – це БЮДЖЕТ ВИМИРАННЯ. Влада не тільки не збирається компенсувати людям допущену нею в 2014-15 роках інфляцію, а й у наступному році планує індексувати їх доходи всього на 12%, хоча вже зараз ясно, що з урахуванням запланованих підвищень тарифів на газ і електроенергію інфляція буде набагато більшою.

Ніхто вже навіть не говорить про те, щоб повернути пільги, відібрані торік, скасувати податок на пенсії або припинити стягувати військовий збір, який спочатку вводився лише до кінця 2014 року. Навпаки, у проекті Податкового кодексу пропонується збільшити прибутковий податок для більшості громадян з 15 до 20%!

Крім того, незважаючи на очікування чергового подорожчання газу та електроенергії, в проект бюджету закладається в півтора рази менше коштів для субсидій на комунальні послуги. Це означає, що відсутні 20 млрд збираються витягнути з кишень малозабезпечених громадян!

І тільки одна стаття бюджету буде показово збільшена: влада має намір виділити на військові витрати 100 млрд замість 90 млрд, витрачених в нинішньому році.

Збільшення військових і урізання соціальних витрат демонструють, що влада збирається воювати – і на зовнішньому фронті, і на внутрішньому, з власним народом.

Опозиційний блок заявляє: прийняття БЮДЖЕТ ВИМИРАННЯ стане злочином перед Україною кожного депутата, який проголосує за нього. Це не горезвісні «диктаторські закони» – це закони, за які доведеться нести відповідальність перед усім українським народом, який позбувся засобів до існування.