Укр

Новини опозиційного блоку

ОЛЕКСАНДР ПУЗАНОВ: УРЯД НАМАГАЄТЬСЯ ЗАСУНУТИ РУКУ В КИШЕНЮ ДО КОЖНОГО УКРАЇНЦЯ

07.12.15 4:11

Про це заявив лідер київського Опозиційного блоку Олександр Пузанов в ефірі телеканалу «Інтер».

«У уряду немає стратегії, у уряду немає комплексного бачення того, що він робить і як наслідок, ми констатуємо, що ми бачимо теж, що і рік тому: в умовах цейтноту, суспільству пропонується якийсь бюджет, якого ніхто не бачив, якого ніхто не презентував ні вчасно, ні зараз – тільки на сайті якась згадка, якісь цифри, маркери, за якими люди повинні здогадатися як же ми будемо жити в наступному році. У цих цифрах просто вирок цьому уряду», – сказав Олександр Пузанов.

Політик підкреслив, що фактично уряд Яценюка веде антиукраїнську діяльність. За його словами, скорочення на 50% витрат на українську науку, в порівнянні з 2015 роком, призведе до фактичної ліквідації цієї галузі.

«Наука, яка і так недофінансовувалася завжди, повинна померти в цій країні! 0,03% бюджету країна планує витратити на науку. У той час, коли Європа і США витрачають на науку по 3% ВВП », – сказав він.

Олександр Пузанов нагадав, що за рівнем життя Україна скотилася на останнє місце в Європі. “Це ганьба! Уряд не намагається заробити, він намагається засунути руку в кишеню до кожного українця», – резюмував політик.