Укр

Новини опозиційного блоку

Київська влада воліє піаритися на проблемах Києва, замість того, аби їх вирішувати

17.12.15 3:39

Київська влада воліє піаритися на проблемах Києва, замість того, аби їх вирішувати, вважає лідер київського Опозиційного блоку Олександр Пузанов.

«Віталій Кличко – не тільки мер столиці, але і голова президентської партії Блок Петра Порошенка. Нагадаю, це партія, що має найпотужнішу фракцію у Верховній Раді та входить до коаліції. У Віталія Кличка, як у голови цієї партії, є всі можливості, щоб вплинути на прийняття державного бюджету на 2016 рік і включити в нього ті зміни, які є критично важливими для Києва. Наприклад, залишити в бюджеті столиці ті податки, які збираються на її території: єдиний податок та 100% податку на доходи фізичних осіб, що мешкають у Києві. Замість цього Київрада пише звернення до Президента, Верховної Ради та Кабміну й просить залишити Києву єдиний податок. Мабуть, писати листи простіше, ніж запитати у мера, що особисто він зробив для того, аби Київ у наступному році мав нормальний бюджет», – вважає Олександр Пузанов.

Опозиціонер нагадав, що через дискримінаційні норми про вилучення 60% податку на доходи фізосіб до державного бюджету, Київ недоотримує мільярди гривень.

«Київ міг би витрачати власні гроші на надбавки бюджетникам, на погашення своїх зовнішніх боргів, а не ходити з простягнутою рукою перед урядом та випрошувати субсидії. Зараз безвідповідальна позиція київської влади – єдине, що цьому заважає », – заявив опозиціонер.

Нагадаємо, 17 грудня Київрада на своєму засіданні прийняла звернення до Президента, Верховної Ради та Кабінету Міністрів щодо зарахування до міського бюджету єдиного податку. Наступного тижня київські депутати планують зустріч з комітетом ВР з питань бюджету щодо вилучення з київського бюджету 60% податку на доходи фізичних осіб.