Укр

Новини опозиційного блоку

УКРАЇНІ ПОТРІБНІ МИР І РОЗВИТОК, А НЕ ЗНИЩЕННЯ СУДДІВСЬКОГО КОРПУСУ

28.01.16 9:19

Заява Опозиційного блоку

Опозиційний блок не підтримує внесення змін до Конституції щодо судової реформи. Ми вважаємо, що звільнення восьми тисяч суддів одночасно є неприйнятним і лише зруйнує судову систему. Тому ми вимагаємо від парламенту замість судової реформи зайнятися дійсно актуальними питаннями – зміною бюджету у бік збільшення соціальних показників і статей розвитку, а також виконанням Мінських угод.

Руйнівна реформа судової системи повинна бути зупинена. По суті, цей проект є продовженням сумнозвісного закону про люстрацію, в результаті якого роботу втратили чесні співробітники держапарату, а корумповані чиновники все одно знайшли шпарини, щоб залишитися на своїх місцях. У разі прийняття судової реформи те ж саме відбудеться в суддівському корпусі.

Опозиційний блок також вважає, що ця реформа посилить повноваження президента і цим остаточно позбавить суддівський корпус незалежності від влади. Ми не збираємося своїми руками підривати основи демократичного суспільства в Україні.

Опозиційний блок закликає всі фракції парламенту не допустити прийняття судової реформи в цілому. Замість цього Верховна Рада повинна зосередитися на тих питаннях, від яких залежить майбутнє України, – на встановленні міцного миру через виконання Мінських угод і розвитку економіки країни через стимулювання інвестицій і внутрішнього попиту.