Укр

Новини опозиційного блоку

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК ВИМАГАЄ РОЗСЛІДУВАННЯ ЗАЯВИ АБРОМАВІЧУСА

03.02.16 7:03

Заява партії

Опозиційний блок вимагає розслідування заяви міністра економічного розвитку і торгівлі Айвараса Абромавічуса.

Його сьогоднішня заява про відставку – доказ того, що саме з виступу міністра, оголосившого про те що він йде з посади, а не  звіту уряду ми дізнаємося про реальний соціально-економічний стан в країні і про корупцію у владі.

Сьогоднішня заява Айвараса Абромавічуса свідчить про те, що підготовлений Кабміном звіт, насправді – фікція, знущання над українцями і суцільна брехня.

Звинувачення Айвараса Абромавічуса Опозиційний блок розцінює як факт, котрий підтверджує корупцію на рівні керівництва Кабміну, фракцій БПП і «Народного фронту». Якщо в Україні дійсно ведеться боротьба з корупцією, цими звинуваченнями має зайнятися Національне антикорупційне бюро. Причому зайнятися терміново, оскільки йдеться про корупцію на вищому рівні.

Ситуація, що склалася, підриває залишки довіри до уряду і Верховної Ради з боку населення України та міжнародних партнерів. Не випадково на підтримку заяви Абромавічуса вже виступили посли провідних західних держав.

Вихід з цієї ситуації тільки один. Це – рішення про чесне, публічне і відкрите розслідуванні всіх корупційних звинувачень міністра і відсторонення від влади Кабміну Яценюка в повному складі, з подальшою перезавантаженням влади.

Українці гідні кращого, ніж злодійкувата й непрофесійна влада, яка розпалює війну.