Укр

Новини опозиційного блоку

Олександр Пузанов: «Перенесення судового засідання на 17 лютого робить проведення виборів до райрад 27 березня неможливим»

11.02.16 7:55

Александр Пузанов фото

Київський апеляційний адміністративний суд переніс розгляд справи про скасування дії постанови, яка призупиняє проведення виборів до районних рад Києва, на 17 лютого 2016 року.

«Перенесення судового засідання на 17 лютого робить проведення виборів до райрад 27 березня неможливим. Яке би рішення не прийняв суд, навіть якщо він задовольнить нашу апеляційну скаргу, виборчий процес в Києві зірвано остаточно. Це є прикладом абсолютно цинічного використання судових механізмів київською владою. Якщо їй не потрібні вибори до райрад, вона повинна відкрито в цьому зізнатися, а не ховатися за громадськими організаціями та судами», – заявив лідер київського Опозиційного блоку Олександр Пузанов.

Політик підкреслив, що особисто він, як киянин, проти відновлення роботи районних рад.

«Києву не потрібні майже 500 додаткових депутатів. Місто, велика кількість жителів якого ледве зводять кінці з кінцями, не може собі дозволити витрачати сотні мільйони гривень на нескінченні вибори та на утримання додаткових депутатів. Однак, як опозиційний політик я виступаю за те, щоб міська влада поводилася чесно щодо виборців. Якщо вона обіцяла вибори до районних рад, вона повинна або їх провести, або відкрито зізнатися, що передумала це робити. В цьому випадку необхідно на сесії Київради прийняти рішення про відмову від створення районних рад», – вважає опозиціонер.

Нагадаємо, 27 січня Окружний адміністративний суд Києва своєю ухвалою призупинив вибори до районних рад Києва. З позовами до суду звернулися громадська організація «Громадський контроль «Наждак »а також двоє народних депутатів. 29 січня юристи Опозиційного блоку оскаржили цю постанову в апеляційній інстанції. Київський апеляційний адміністративний суд прийняв до розгляду апеляційну скаргу політсили й призначив судове засідання на 11 лютого.