Укр

Новини опозиційного блоку

Олександр Пузанов: «У запалі боротьби за повноваження і грошові потоки депутати коаліції взагалі забули про людей та країну»

19.02.16 5:15

Александр Пузанов фото

Верховна Рада закрилася майже на місяць, в той час, як країна знаходиться в стані гострої політичної та перманентної економічної кризи. Таким чином, влада демонструє свою абсолютну безвідповідальність, заявив лідер Київського Опозиційного блоку Олександр Пузанов в коментарі для журналістів.

«Депутати розійшлися-роз’їхалися до 15 березня. У країні повномасштабна політична криза, економіка продовжує падати, багато наших громадян поставлено на грань виживання, а влада вирішує, що парламент може поки не працювати. Влада демонструє свою абсолютну безвідповідальність», – пояснив Олександр Пузанов.

Він нагадав, що Опозиційний блок підготував проект змін до бюджету, прийняття яких дозволить направити додаткові 62 млрд гривень на підвищення зарплат і пенсій, 6,7 млрд гривень – на медицину, 4,4 млрд – на освіту, 10 млрд – на проекти регіонального розвитку.

«Депутатів розваленої коаліції мало турбує доля українських громадян, які ледве-ледве зводять кінці з кінцями та чекають від влади ефективної роботи. Ці депутати живуть в якійсь іншій реальності. І ця реальність дуже сильно відрізняється від тієї бідності, в якій живуть чесні українці, що сподіваються на краще життя й допомогу влади. Ми не перестаємо повторювати, що турбота про добробут громадян – найперший обов’язок будь-якої влади. Однак наші пропозиції про стабілізацію бюджету та допомогу людям не цікавлять збанкрутілу коаліцію, а своїх ідей вони не мають. Депутати парламенту, які утворили розвалену більшість, зайняті політичними угодами та поділом портфелів, їм абсолютно наплювати і на громадян, і на репутацію країни», – зазначив опозиційний політик.

Олександр Пузанов висловив упевненість, що Україні необхідне тотальна перезавантаження влади, а не тільки кадрові перестановки в уряді. Тільки нова українська влада зможе зупинити падіння економіки в країні.