Укр

Новини опозиційного блоку

Понад 70% учасників опитування вважають дії поліціянтів свавіллям

19.02.16 6:21

Понад 70% учасників опитування на сайті  вважають свавіллям ді їполіціянтів7 лютого в Києві, в результаті яких було вбито людину. Такі дані он-лайн голосування, яке проводилося з 11 по 19 лютого.
17% респондентів впевнені, що поліціянти поводилися адекватно ситуації, а ось 11% учасників голосування не змогли оцінити дії представників правопорядку.
Лідер Київського Опозиційного блоку Олександр Пузанов висловив надію, що ця трагедія протверезить суспільство. «Форма та зброя – це величезна відповідальність. Не кожен може з нею впоратися, – написав політик на своїй сторінці в Facebook. – Чинна експрес-програма підготовки поліціянтів абсолютно не враховує фактор психологічної підготовки. Крім того, у поліціянтів немає вміння адекватно оцінювати критичну ситуацію, не вистачає знання законів, навичок стрільби в умовах швидкого руху автомобіля та взагалі навичок застосування сили. Подібна ситуація була неминуча, на жаль, це було лише питання часу. 500 поліціянтів зі зброєю на вулицях Києва не повинні бути загрозою. Вони повинні знати закони та пам’ятати, що не мають права стріляти в пасажирів. Вони можуть стріляти лише у виняткових випадках, для зупинки автомобілів. Сподіваюся, що така жахлива трагедія протверезить і поліційне начальство, і п’яних водіїв, і суспільство взагалі. Подібне не повинно повторитися!»