Укр

Новини опозиційного блоку

Олександр Пузанов: Владі необхідно розробити механізми впливу на власників покинутих і недобудованих будинків

27.02.16 11:48

Про це написав Голова київської міської організації Опозиційного блоку Олександр Пузанов на своїй сторінці в Facebook.

«Обвал будинку в Києві ще раз показав, що нехтування будівельними нормами і байдуже ставлення до цього з боку міської влади злочинні і абсолютно неприпустимі. На жаль, недбале ставлення до власної архітектурної спадщини стало в Києві нормою. Так само, як і недбалість при будівництві та реконструкції. Рано чи пізно це повинно було закінчитися трагедією», – написав Олександр Пузанов.

За його словами, влада повинна навести порядок у цій сфері. «У центрі Києва десятки старих будинків, багато з яких є пам’ятками архітектури. Вони комусь належать, але стоять закинутими. Будинки руйнуються, періодично горять, псують вигляд міста. Але найстрашніше – вони несуть в собі потенційну небезпеку подібних трагедій», – додав Олександр Пузанов.

«У Києві є і безліч недобудов – будинків, які хтось почав будувати, але з різних причин закинув. Наприклад, будівлю на Львівській площі я пам’ятаю з дитинства. Уже понад 20 років вона стоїть недобудованою. Недобудови небезпечні і теж не прикрашають Київ. Владі необхідно розробити механізми впливу на власників покинутих і недобудованих будинків. Не можна допускати, щоб через будівельну недбалість гинули люди», – підсумував політик.