Укр

Новини опозиційного блоку

Олександр Пузанов: «Ця влада зробила нещасними мільйони українських сімей»

29.02.16 10:33

Александр Пузанов фото

Саме уряд та парламентська коаліція, яка його сформувала, мають нести відповідальність за глибоку кризу, в якій перебуває Україна, вважає лідер київського Опозиційного блоку Олександр Пузанов.

«Ці парламент та Кабінет міністрів обіцяли українцям побудувати європейське майбутнє, перемогти корупцію, повернути Крим, припинити війну, провести реформи. Але за два роки не було зроблено нічого», – заявив політик, коментуючи підсумки дворічного перебування при владі нинішнього складу уряду.

«Вони розвалили країну, знецінили гривню, вбили економіку, знищили банківську систему, а людей задавили цінами й тарифами. Завдяки «реформаторської» діяльності уряду два роки, що минулі, запам’ятаються українцям як два роки розрухи, бідності та горя», – впевнений Олександр Пузанов.

Він нагадав, що протягом більш ніж півтора року всі соціальні стандарти й гарантії були заморожені. Високі інфляція (78,8% за 2014-2015 рр.) та девальвація різко знизили планку доходів українців і стандартів життя. ВВП в доларах на душу населення скоротився в 2 рази – з $ 4186 в 2013 році до $ 2067 в 2015 році. Тобто, всього за два роки роботи нинішнього Кабінету Міністрів українці стали біднішими більш ніж в два рази.

Такий уряд повинен визнати свою неспроможність та піти у відставку, впевнений Олександр Пузанов.

«Всі ми, українці, стали заручниками войовничої, авантюрної та непрофесійної політики нинішньої влади. Ця влада зробила нещасними мільйони українських сімей. Рівень довіри до влади критично низький – ніхто вже не вірить у здатність цього уряду та парламенту змінити життя на краще. Необхідність перезавантаження влади очевидна – чим раніше, тим краще для України », – заявив опозиціонер.