Укр

Новини опозиційного блоку

Ірина Дирдіна взяла участь у форумі «Жінки за мир»

02.03.16 4:38

У середу, 2 березня, член політради київського Опозиційного блоку Ірина Дирдіна взяла участь у форумі «Жінки за мир», який зібрав найвпливовіших і успішних жінок України.

«Жінки, попри свою крихкість і вразливість, можуть стати рушійною силою мирних перетворень, сприятимуть об’єднанню країни та побудові благополучного майбутнього України. Любов і добро, яке втілюють жінки, здатні змінити життя на краще», – вважає Ірина Дирдіна.

Участь у форумі взяли близько двохсот найуспішніших і найвпливовіших жінок України, з різними поглядами та власними історіями успіху, які самі досягли вагомих результатів у житті, можуть поділитися з іншими власним досвідом й внести конструктивні пропозиції щодо вирішення різних соціальних, економічних, гуманітарних та державних проблем.

По завершенні форуму учасниці заходу підписали Декларацію, в якій виступають за встановлення Миру та збереження єдності України. Учасниці Форуму мають намір об’єднати свої зусилля для встановлення миру в Україні, докласти всіх зусиль для подолання гуманітарної кризи на Донбасі, робити все, щоб забезпечити благополучне життя майбутнім поколінням, просувати загальнолюдські цінності миру, добра і справедливості в суспільство, а також об’єднувати жінок в рух за майбутнє – без расових, національних, релігійних або інших забобонів.

Фото події