Укр

Новини опозиційного блоку

Відбулися збори районної організації Опозиційного блоку в Деснянському районі

11.03.16 4:38

10 березня 2016 року відбулося зібрання районної організації Опозиційного блоку в Деснянському районі. У зборах взяли участь близько 100 осіб.

Як зазначив керівник Деснянської районної організації Ігор Паламар, відкриваючи зібрання, кількість присутніх була обмежена тільки розмірами залу.

«Всіх людей, які тут зібралися, об’єднує небайдужість до проблем суспільства та активна позиція. Кожна партія – це перш за все люди, і з людьми нашій районній політичній організації дуже пощастило», – зазначив Ігор Паламар.

Активна учасниця Деснянської районної організації Світлана Назаренко, яка виступала на зборах, вважає, що готовність допомогти та небайдужість до проблем близьких, – це ті якості, які зараз є найбільш необхідні: «Я колишній працівник ЧАЕС і член суспільства ветеранів ЧАЕС, – пояснила вона. – Я не можу дивитися, як люди, які пропрацювали по 30, 40 або навіть 50 років, фактично жебракують. У жодній з країн світу, крім України, не беруть податків з пенсій. Держава відвернулася від нас, і тільки ми самі можемо допомогти собі. Це прекрасно, що ми є є потрібними нашій політичній силі. Затребувана людина – це щаслива людина».

Лідер київського Опозиційного блоку Олександр Пузанов, який був присутній на зборах, висловив вдячність членам районної організації за їх активну участь у житті політичної сили.

«Я вдячний вам за те, щоб ви поділяєте погляди і цілі Опозиційного Блоку. Наша політична сила представляє інтереси всіх верств суспільства, всіх громадян України, які бажають миру та процвітання. Зараз наша країна розколота надвоє, в ній іде війна. Ще зовсім недавно, нам і страшному сні таке не могло приснитися, ми пишалися тим, що в Україні немає ніяких конфліктів. Країна, в якій іде війна, ніколи не може бути успішною. 80% наших громадян опинилися за межею бідності, це абсолютно неприйнятно. Опозиційний блок бореться за відновлення в країні миру і добробуту, ми боремося за дотримання прав людини та за щасливу вільну Україну. Ми повинні повернути людям надію на майбутнє», – заявив Олександр Пузанов.

Фото події