Укр

Новини опозиційного блоку

Печерська районна організація Опозиційного блоку провела зустріч з ветеранами та пенсіонерами

24.03.16 3:24

23 березня Печерська районна партійна організація Опозиційного блоку під керівництвом Андрія Соколовського в рамках співпраці з Союзом ветеранів провела зустріч з ветеранами та пенсіонерами Печерського району. Обговорювалися нагальні проблеми, що сьогодні хвилюють людей. Багато скаржилися на високі тарифи, низькі пенсії, неможливість купити необхідні медикаменти, а також на те, що високі ціни на квитки роблять театри та концерти практично недоступними для старшого покоління.

«Пенсіонери та ветерани поставлені нашою владою в такі умови, що ми, які пройшли важкі роки Другої Світової війни, голодні повоєнні роки, тепер на старості змушені виживати. Тоді в середині 20-го століття ми бачили перспективи, ми розвивали та будували нашу країну, ми мали надію на гідне майбутнє. Сьогодні ж багато хто з людей похилого віку не має можливості не те, щоб сходити до театру або в кафе, але навіть не можуть нормально, повноцінно харчуватися», – поділилася солістка хору ім. Г.Верьовки в 70-і рр. Валентина Іванівна Купріна, виступаючи на зустрічі.

«На такі зарплати і пенсії, які зараз сплачують в Україні, дуже складно вижити. На жаль, за стандартами ООН, 80% українців зараз живуть за межею бідності. Ми дивимося в майбутнє з тривогою, а нам хотілося б – з надією. Опозиційний блок бореться за те, щоб в Україну повернувся мир, щоб в ній дотримувалися права людини, в тому числі право на гідне життя», – зазначив керівник Печерської районної організації Андрій Соколовський.

Команда Опозиційного блоку в Печерському районі вирішила систематично проводити творчі зустрічі в Союзі ветеранів, залучаючи для участі в них артистів театру і кіно, сценаристів і режисерів.

Фото події