Укр

Новини опозиційного блоку

Печерська районна організація Опозиційного блоку проводить творчі зустрічі з пенсіонерами

25.03.16 5:07

Наприкінці березня Печерська районна партійна організація Опозиційного блоку організувала творчий вечір для пенсіонерів Печерського району. На зустрічі виступила відомий сценарист, автор серії культурологічних документальних фільмів, кандидат мистецтвознавства, член Опозиційного блоку Яна Іваницька. Глядачам було запропоновано переглянути документальний фільм «Парадокси долі Анатолія Солов’яненка» про творчий і життєвий шлях великого співака, який 30 років віддав Національній опері України, був солістом провідних світових оперних театрів – Ла Скала в Мілані і Метрополітен-опера в Нью-Йорку. Ветерани дуже тепло, зі сльозами на очах, сприйняли цю творчу зустріч, підкреслюючи, що їм не вистачає душевного тепла та уваги.

Члени Печерської організації Опозиційного блоку вирішили зробити зустрічі з жителями Печерського району та творчі вечори регулярними. Планується, що Яна Іваницька проводитиме творчі вечори, а історик-дослідник Євген Левченко – буде збирати та записувати спогади ветеранів Другої Світової війни та ветеранів праці для подальшої публікації історичного альманаху.

Крім того, з квітня Печерська районна партійна організація Опозиційного блоку разом з пенсіонерами Печерського району вирішили закласти традицію чаювань, на яких будуть проходити уроки патріотичного виховання для дітей та молоді. Ветерани будуть ділитися своїми спогадами про війну, розповідати про позитивні приклади, на яких зможе вчитися молодь.

Фото події