Укр

Новини опозиційного блоку

Київський Опозиційний блок вимагає, аби влада захистила інтереси міста та вкладників банку «Хрещатик»

05.04.16 2:41

Про це написав на своїй сторінці в Facebook лідер Київського Опозиційного блоку Олександр Пузанов.

«Дуже підозріло мовчання київської влади щодо ситуації з банком« Хрещатик». Проблеми з видачею грошей в банку тривають вже п’ять днів, під центральним офісом збираються черги пенсіонерів та демонстрації вкладників, а місто, якому в «Хрещатику» належить пакет 25% + 1 акція, мовчить. Жодної заяви, я не кажу вже про докапіталізацію банку, що на неї в 2016 році в бюджеті міста передбачено 100 млн грн», – пише опозиційний політик.

Він нагадав, що банк займається не тільки обслуговуванням рахунків комунальних підприємств, але й соціального проекту «Картка киянина».

«Як же «Картка киянина »? На ній можна хрест ставити? Між іншим, вже видано 740 тисяч карток. Люди оцінили зручність цього проекту, розпочатого попереднім складом міської влади», – зазначив опозиціонер.

Олександр Пузанов висловив впевненість, що місто може і повинно вплинути на ситуацію: «В інтересах городян ми вимагаємо:

  1. скликати позачергове пленарне засідання Київради, заслухати доповіді представника міста в наглядовій раді банку та голови правління «Хрещатика» про ситуацію в банку.
  2. негайно розробити комплекс заходів, що дозволять зберегти проект «Картка киянина», грошові кошти комунальних підприємств, які мають рахунки в банку.
  3. встановити дієвий моніторинг з боку представника міста в наглядовій раді «Хрещатика» за активами банку, щоб зберегти їх в інтересах вкладників та міста».