Укр

Новини опозиційного блоку

РЕЗУЛЬТАТ РЕФЕРЕНДУМУ В НІДЕРЛАНДАХ – ЦЕ ПОРАЗКА УКРАЇНСЬКОЇ ВЛАДИ, АЛЕ НЕ УКРАЇНИ

07.04.16 1:28

Заява Опозиційного блоку

Результат референдуму в Нідерландах – це холодний душ для української влади від європейців. Це – провал політиків від влади, але не поразка України.

Віддавши свій голос, голландці проголосували проти корупції, безладу і беззаконня в нашій країні. Провал референдуму в Голландії – чіткий сигнал владі про те, що європейські цінності – це не тільки красиві слова і гасла. Це в першу чергу – дії, спрямовані на зміну нашої країни. Проголосувавши проти, голландці віддали свій голос за Україну, яку ще належить побудувати.
Україні будуть раді в ЄС тоді, коли середня зарплата у нас буде вищою європейської допомоги по безробіттю, коли в нашій країні буде справжня демократія, верховенство права і захищені права людини. Європейці готові будуть підтримати нас тоді, коли ми самі наведемо порядок у власному домі, і почнемо політику миру, а не війни. Вони підтримають нас, коли побачать, що їх допомога йде на соціальні проекти, а не в кишені тих, хто при владі.

Вчора в Голландії програла українська влада, але не Україна. Влада отримала оцінку своїх псевдореформ і корупції. Україна отримала сигнал про те, що пора розвіяти ілюзії, потрібно закатати рукава і почати будувати Європу у себе вдома, тобто – розвиватися самим. Ми повинні побудувати мирну країну, в якій люди будуть отримувати гідну зарплату і не буде корупції. Україна, де влада працює на людей, а не тільки на своїх особистих друзів. І в цьому українці з голландцями будуть солідарні.

Результат референдуму – це привід для початку справедливої ​​політики всередині країни, і прагматичної зовнішньої політики. І – ще один сигнал про те, що сьогоднішня влада не справляється. Пора на вибори. Україна заслуговує владу, яка чесно і професійно працює для людей.