Укр

Новини опозиційного блоку

ПІСЛЯ ВІДСТАВКИ ПРЕМ’ЄРА ПОВИННІ БУТИ ОГОЛОШЕНІ ДОСТРОКОВІ ВИБОРИ ПАРЛАМЕНТУ

11.04.16 1:28

Заява Опозиційного блоку

Опозиційний блок вимагає після відставки прем’єра оголошення дострокових парламентських виборів. Заява Арсенія Яценюка – наслідок провалу влади, про який ще в лютому заявив парламент, визнавши роботу уряду незадовільною. Спроба перетасувати колоду тієї ж коаліції, тільки з меншою кількістю фракцій, нічого не дасть. Потрібне повне перезавантаження.

Відставка прем’єра – це визнання провалу всієї коаліції п’яти фракцій. Півтора року правління цієї коаліції і її уряду завдали величезної шкоди кожному українцю і всій державі. 50%-а інфляція, падіння гривні в два рази, семиразове зростання тарифів і державний борг, що виріс на півтрильйона гривень – це підсумок їх «діяльності».

Спроба зліпити з осколків старої коаліції нову, як це зараз планує влада, не має сенсу. Зміна табличок нічого не дасть. У влади все також немає програми, в командах немає професіоналів – є тільки ділки від політики, які займаються розподілом влади і бюджетних потоків.

Проблема, що стоїть перед країною, набагато складніша, ніж особистість Яценюка або його наступника. Головна проблема в тому, що у всієї нинішньої влади зовсім інші пріоритети, ніж у жителів України. Якби влада виконувала закони – їй би були не потрібні панамські офшори або хабари від чеських компаній. Якби влада сама вірила в Україну, їй не потрібні були б грузини, литовці та інша екзотика.

Опозиційний блок вимагає розпуску парламенту. Тільки перевибори дадуть шанс створити уряд професіоналів, який виведе Україну з кризи.