Укр

Новини опозиційного блоку

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК ВИСУНУВ 5 БЕЗУМОВНИХ ВИМОГ ДО ВЛАДИ І НОВОГО УРЯДУ

12.04.16 10:08

Заява Опозиційного блоку

Опозиційний блок вимагає від влади і нового уряду безумовного виконання 5 вимог опозиції, серед яких: негайне здійснення всіх необхідних дій для забезпечення миру в Україні, проведення конституційної реформи з передачею ресурсів і повноважень на місцевий рівень і переходу до парламентської форми правління, прийняття чесного бюджету і індексації доходів населення на рівень реальної інфляції, прийняття програми порятунку економіки і відновлення економічного зростання, початок реальної, а не фейкової боротьби з корупцією.

Якщо такий план дій не буде прийнятий владою, Опозиційний блок не бачить сенсу підтримувати новий уряд і буде вимагати перевиборів Верховної Ради.

Країна втомилася від постійної кризи. Українцям потрібна влада, яка зможе поліпшити їхнє життя. Колишній уряд не тільки не зупинив кризу, а й посилив його. Тому Опозиційний блок вважає, що старий Кабмін повинен піти.

Влада і її Новий уряд повинен дати відповідь – як він хоче поліпшити життя людей. Запропонований Опозиційним блоком план – 10 кроків виходу з кризи дає таку відповідь.

План Опозиційного блоку пропонує необхідні рішення щодо скорочення непотрібних витрат неефективної центральної влади і реформу місцевого управління з передачею ресурсів і повноважень на місцевий рівень. Жителі повинні мати право вибирати губернаторів і мати можливість відкликати тих чиновників, які не справляються зі своїми обов’язками.

Наш план передбачає конкретні кроки щодо поліпшення інвестиційного клімату та створення умов для відновлення промисловості. Від політики удушення промисловості ми повинні перейти до розумної державної галузевої політики розвитку. Вкрай важливо відновити економіку Донбасу і запустити цей економічний двигун нашої країни.

Наш план – це припинення війни і встановлення реального миру. Замість брехні і пошуку відмовок влада повинна зробити все для реалізації Мінських угод. До тих пір, поки не настане мир, наша економіка буде котитися в прірву.