Укр

Новини опозиційного блоку

В микрорайоні Райдужний пройшла толока «Прикрашай свою маленьку Батьківщину»

24.04.16 1:02

22 квітня, у Всесвітній день Землі, члени Дніпровської районної організації Опозиційного блоку прийняли участь у традиційній українській толоці «Прикрашай свою маленьку Батьківщину».

Захід було проведено за сприяння Опозиційного блоку, громадської організації «Патріоти Києва», а також інших організацій та громадських діячів.

«Такі заходи спонукають всіх нас бути уважнішими до тендітного та вразливого навколишнього середовища на планеті Земля, до чистоти та краси нашої Батьківщини, рідного міста й мікрорайону», – зазначив Григорій Москаленко – лідер  Дніпровського Опозиційного блоку.

«Участь дітей в толоках дуже важлива для формування у них правильного ставлення до навколишнього середовища, до природи та рідного міста. Ми дуже вдячні всім дітям, вчителям і батькам, які взяли участь у толоці й не залишилися байдужими до благородної справи благоустрою рідного мікрорайону Райдужний», – сказав член Дніпровського Опозиційного Блоку Юрій Калинчук.

Учасники толоки під керівництвом учителів середній школи №234 працювали на заздалегідь розподілених ділянках: в теплиці та на території навколо неї, на спортивному майданчику, в алеях біля школи, в парку біля озера, біля бювету та каплиці. Діти разом з учителями не лише прибирали закріплену за ними ділянку, але й фарбували лави та ліхтарні стовбці, обкопували дерева та кущі калини.

Висловлюємо вдячність дирекції школи за якісну організацію заходу.

Фото події