Укр

Новини опозиційного блоку

НІХТО НЕ ЗАБУТИЙ, НІЧОГО НЕ ЗАБУТЕ!

08.05.16 8:39

Опозиційний блок вітає всіх з Днем Перемоги

Дорогі співвітчизники! Громадяни країни-переможниці!

Опозиційний блок вітає всіх з 9 травня – Днем Великої Перемоги! Це свято всієї країни – свято, завдяки якому у України і всіх її громадян є сьогодення і майбутнє. Ми схиляємося перед подвигом героїв Великої Вітчизняної війни і обіцяємо: ніхто не забутий і ніщо не забуте!

71 рік тому народи країн антигітлерівської коаліції принесли довгоочікуваний мир Європі. У їх числі – український народ, котрий переніс незліченні страждання і віддав мільйони життів заради Перемоги. Забути про це – значить, зрадити пам’ять загиблих. Ми не забули і не дозволимо забути нашу Велику Перемогу!

Нинішня влада забула про те, що всі ми народилися і живемо завдяки подвигу героїв Великої Вітчизняної війни. Вони принижують ветеранів, відмовляючи їм у праві на гідне життя і намагаючись стерти пам’ять про їх Перемогу.

Але ніхто не забутий і ніщо не забуте. Жоден ветеран, жоден інвалід або дитина війни не забуті нами. Опозиційний блок робив і робить все можливе, щоб захистити тих, хто дав Україні майбутнє, щоб створити гідні умови життя, не дати забути про їх подвиг заради майбутніх поколінь.

Ветерани забезпечили мир нашій країні протягом 69 років. Сьогодні в нашій країні знову війна, і влада не робить нічого, щоб її зупинити. Опозиційний блок ставить своїм завданням відновити мир в Україні.

Мир в країні і гідне життя ветеранів – це обов’язок кожного, кому дорога Україна. Ми повинні зробити це заради нашого минулого і нашого майбутнього. Ніхто не забутий і ніщо не забуте!

Зі святом Великої Перемоги!