Укр

Новини опозиційного блоку

Київські ветерани, депутати та активісти Опозиційного блоку вшанували пам’ять полеглих у Великій Вітчизняній Війні

09.05.16 3:24

9 травня, в день 71 річниці Великої Перемоги, київські ветерани, глава фракції Опозиційного блоку у Верховній Раді Юрій Бойко, лідер Київської команди Опозиційного блоку Олександр Пузанов, народні депутати та активісти партії прийшли до пам’ятника Невідомому солдату в Києві, аби покласти квіти на честь загиблих у Великій Вітчизняній Війні.

«Скільки б не минуло часу, це світле й одночасно сумне свято завжди буде жити в наших серцях. Ми повинні зберегти цю традицію т пам’ять про тих, хто віддав своє життя заради нашого життя і свободи. Низький уклін й безмежна вдячність ветеранам Великої Вітчизняної Війни! Мирного неба над головою, взаєморозуміння в сім’ях, стабільності і процвітання всім нам!», – сказав лідер Київського Опозиційного блоку Олександр Пузанов.

Попри спробу перешкодити покладанню квітів, яку зробила група радикально налаштованих молодих людей, ветерани і члени Опозиційного блоку змогли пройти до пам’ятника та вшанувати пам’ять полеглих.

«Саме наші старі, які віддали здоров’я, молодість, все своє життя заради свободи рідної землі – Герої. Саме солдатам, медсестрам, партизанам, працівникам тилу, дітям війни, всім, хто вніс свій посильний вклад у Велику Перемогу й відновлення післявоєнної України – Слава. Справжні українці ніколи не забудуть той Великий Подвиг. Підтвердження тому – звичайні перехожі, кияни, які оплесками, квітами та словами подяки вітали тих, хто одягнув заслужені потом та кров’ю ордена й медалі в цей День Перемоги. Саме імена переможців залишаться в історії України назавжди. А негідників, які образили сьогодні пам’ять про Перемогу, і владу, що заохочує найогидніші витівки бездушних негідників, чекає забуття і презирство і нинішнього і майбутніх поколінь українців», – заявив Олександр Пузанов.

Фото події