Укр

Новини опозиційного блоку

Сердечно вітаємо всі українські родини з днем сім’ї!

15.05.16 11:49

Сім’я – перше джерело любові, поваги, людської прихильності, що людина бачить в своєму житті. У сім’ї починається життя людини, в ній формується особистість. Сім’я була і залишається берегинею людських цінностей, культури та наступності поколінь, чинником розвитку суспільства.

Благополуччя сім’ї повинно бути головною турботою держави. На жаль, в останні роки українська держава робить все, для того, щоб добробут її громадян похитнулося, а українські родини стали слабкими та вразливими: гіперінфляція, безконтрольне й безглузде зростання тарифів, нестримне зростання злочинності, війна на сході країни. Розкол в суспільстві пройшовся прямо по багатьом українським родинам.

Незважаючи на це, ми не повинні втрачати віру в краще. Опозиційний блок просуває пакет законопроектів, який поверне соціальні гарантії та введе заборону на підвищення комунальних тарифів. Ми заборонимо підвищувати ціни на харчі для малозабезпечених і будемо наполягати на програмі допомоги нужденним в оплаті комунальних послуг.

Ми зробимо все для того, щоб в цей важкий час українські родини відчули захист і турботу.