Укр

Новини опозиційного блоку

ПІДСУМКОВА ДЕКЛАРАЦІЯ VII З’ЇЗДУ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК

27.05.16 3:06

Два останні роки пройшли під знаком війни, хаосу, розвалу економіки, соціальних негараздів. Під загрозою – майбутнє України як суверенної держави, дієздатність політичних інститутів, дотримання права і свободи громадян, майбутнє простих людей.

1. Політична партія Опозиційний блок заявляє, що розпочала процес об’єднання опозиційних сил навколо головного завдання – досягнення миру та забезпечення мирного розвитку в Україні. Закликаємо відмовитися від войовничої риторики і від дій, які поглиблюють конфлікт на території України. Будемо всіляко сприяти захисту традиційних цінностей і канонічної Православної церкви, як необхідної умови для громадянського миру в країні. Адже мир є першочерговим завданням для нашого суспільства. І єдиним можливим шляхом задля його досягнення є послідовне виконання Мінських домовленостей.

2. Непрофесійні, популістські дії української влади вже призвели до втрати традиційних ринків та цілих секторів економіки, катастрофічного падіння ВВП. Відбувається прискорена деіндустріалізація України. Бездумна політика української влади перетворила Україну на найвідсталішу країну Європи. Професійне, високофахове управління, модернізація економіки та розвиток сучасної України як індустріальної країни, має стати нашою спільною економічною метою, невід’ємною складовою національної ідеї.

3. Сьогодні понад 80% громадян України на межі зубожіння. Внаслідок бездумних експериментів під гаслом «реформ» суспільство вимушене жити за низькими соціальними стандартами в умовах фактично зруйнованої системи соціального захисту, медицини, освіти. Україна потерпає від політики тарифного та соціального геноциду до наших пенсіонерів та інших мало захищених верств населення.

Політична партія Опозиційний блок заявляє: ми зупинимо політику тарифного та соціального геноциду і забезпечимо високі стандарти життя на основі відповідальної і справедливої державної політики, соціальної відповідальності бізнесу, солідарності громадян.

4. Конфлікт на сході України, соціальні злидні, корумпованість влади, політика тарифного та соціального геноциду штовхають Україну у кримінальну прірву. Сьогодні жоден громадянин України не може почуватися в цілковитій безпеці. Розквіт бандитизму (в тому числі під патріотичними гаслами), наявність неконтрольованих мілітарних формувань, стали справжнім викликом національній безпеці. Нині діюча влада перетворює Україну з європейської перспективою на кримінальну Україну без майбутнього. Опозиційний блок закликає усі політичні партії, громадські організації консолідувати свої зусилля для запобігання «кримінальної революції» та якнайшвидшого наведення порядку в Україні, відновлення дієздатності державних інститутів, забезпечення спокою, стабільності і гарантованої безпеки життя кожного громадянина.

5. Мир і розвиток, безпека і справедливість можуть бути досягнуті лише за умови об’єднання усіх конструктивно налаштованих сил мирної та розвиненої України. Ідеологічні розбіжності, особисті образи і амбіції сьогодні мають відійти на другий план. На терезах історії – майбутнє українського народу і держави.

Ми заявляємо про свою опозиційність до непрофесіоналізму, безпорадності, безпринципності, популізму, політичної короткозорості, які демонструє нинішня влада. Ми перебуваємо в опозиції до сил хаосу і війни і готові до конструктивної співпраці з усіма, хто поділяє наші базові принципи – мир, економічний та соціальний розвиток, справедливість, безпека. Вважаємо необхідним досягнення суспільного консенсусу, який має бути закріплений у новій Конституції України як новому суспільному договорі громадян України. Ми запрошуємо усіх небайдужих до долі країни взяти участь в процесі об’єднання опозиції заради миру і розвитку.

Віримо у перемогу розуму, справедливості і гуманізму! Україна переможе!