Укр

Новини опозиційного блоку

Олександр Пузанов: «Депутатів в Києві досить, а от двірників постійно не вистачає»

31.05.16 1:58

Лідер Київського Опозиційного блоку Олександр Пузанов прокоментував припинення Київським міським головою рішення Київради «Про звернення депутатів Київської міської ради до Центральної виборчої комісії» щодо відновлення роботи райрад у столиці.

«Районні ради в Києві чинній міській владі не потрібні. Припинення міськім головою рішення Київради про звернення до ЦВК з проханням призначити вибори до райрад – зайве тому підтвердження», – написав політик на своїй сторінці в Facebook.

Олександр Пузанов підкреслив, що як киянин, він проти відновлення роботи райрад в місті. «Для міста райради, за великим рахунком, не потрібні – мова про ще кілька сотень (!) депутатів, яких доведеться утримувати киянам. Близько 40 млн грн. на рік, що необхідні для відновлення райрад, розумніше витратити на охорону здоров’я та освіту, на ремонт доріг, на муніципальні надбавки бюджетникам. Депутатів в Києві досить, а от двірників постійно не вистачає», – зазначив опозиціонер.

Він нагадав, що відновлення райрад в столиці було одним з передвиборних обіцянок нинішньої влади на виборах в 2015 році. «Чи потрібна киянам така безвідповідальна та брехлива влада? Вона не здатна відкрито зізнатися в тому, що не збирається виконувати свої ж передвиборчі обіцянки та відновлювати райради», – підкреслив політик.

Нагадаємо, на пленарному засіданні 26 травня 2016 року Київрада ухвалила рішення «Про звернення депутатів Київської міської ради до Центральної виборчої комісії». Міські депутати просять призначити перші вибори до райрад в порядку, визначеному Законом України «Про місцеві вибори». У 2015 році Київрада прийняла рішення про відновлення районних рад у столиці. Вибори до райрад були призначені на 27 березня 2016 року. Однак 27 січня Окружний адміністративний суд Києва своєю ухвалою пригальмував ці вибори. З позовами до суду звернулися громадська організація «Громадський контроль «Наждак», а також двоє народних депутатів. Юристи Опозиційного блоку, ЦВК, а також представники деяких інших політичних сил оскаржили цю постанову в апеляційній інстанції. Судове рішення по суті досі не прийнято, найближче судове засідання призначене на липень 2016 року.