Укр

Новини опозиційного блоку

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК ВИМАГАЄ ПРИПИНИТИ ТАРИФНИЙ ГЕНОЦИД І СКАСУВАТИ ПІДВИЩЕННЯ ТАРИФІВ

09.06.16 6:07

Заява ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ

Піднявши тарифи на теплопостачання вдвічі, влада фактично зробила цю послугу для українців недоступною. Подорожчання призведе до повного зубожіння населення, адже багато хто вже сьогодні не в змозі оплатити комунальні послуги.

Якщо в середньому тариф на гарячу воду з липня складе близько 77 гривень, то справжній холодний душ влада приготувала для людей на листопад – з приходом перших платіжок за опалення. Так, житель однокімнатної “гостинки” повинен буде заплатити за послуги ЖКГ 1561 грн. Ця цифра – більша, ніж прожитковий мінімум! Чим думає Кабмін, який затверджує ці показники? Власникам двокімнатних квартир ще складніше – їм доведеться платити за “комуналку” в середньому 3038 гривень.

Опозиційний блок заявляє – ця нова політика безпідставного підвищення тарифів – ні що інше як соціальний геноцид українців. Уряд придумав свою, тільки йому зрозумілу нову методологію розрахунку ринкової ціни, яка чомусь виходить дорожче в два рази для споживача. За розрахунками експертів ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, ця цифра завищена вдвічі. Кінцева ціна газу для теплокомуненерго при генерації тепла для населення повинна становити близько 3394 грн. за тисячу кубометрів. Це вдвічі нижче нині встановленої урядом ціни. Відповідно, вдвічі нижчими повинні бути і ціни на тепло і гарячу воду.

Влада повинна припинити грабувати людей і тримати їх за дурнів. ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК вимагає негайно скасувати постанови Яценюка і Гройсмана про підвищення розцінок на житлово-комунальні послуги і надалі підвищувати їх тільки в тому випадку, коли уряд пояснить людям кожну цифру, забезпечивши прозорість тарифів. Ми також вимагаємо негайно перерахувати всі тарифи, виходячи з їх реальної ринкової ціни, і забезпечити всі будинки лічильниками. Люди повинні платити тільки за спожите тепло, а не по незрозумілих нормативах. Держава повинна забезпечити громадян доступними кредитами для утеплення будинків та підвищення енергоефективності ЖКГ. Інакше замість оплати ця некомпетентна влада отримає голодні бунти і мітинги порожніх каструль.