Укр

Новини опозиційного блоку

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК оскаржив чергове підвищення ціни на газ

23.06.16 5:06

22 червня юристи Опозиційного Блоку подали позов до Окружного адміністративного суду м. Києва щодо скасування Постанови КМУ про чергове підвищення ціни на газ.

«Ми просимо визнати незаконним та скасувати підвищення цін на газ. При встановленні нової ціни Кабінет Міністрів не дотримався принципів економічної обгрунтованості, прозорості, та не врахував спроможність людей сплачувати таку ціну», – розповів лідер Київського ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександр Пузанов.

«Середній тариф на газ для населення за 2 роки виріс в 8,2 рази, а тариф на опалення – в 4,5 рази. За цей час прожитковий мінімум та мінімальна пенсія зросли на 10-13%. Мінімальна заробітна плата зараз сягає 1450 грн. При цьому власник однокімнатної гостинки буде змушений заплатити за послуги ЖКГ 1561 грн. Яким чином це відповідає принципу урахування рівня досягнутого соціально-економічного розвитку?», – зауважив політик.

Він нагадав, що багаторазове підвищення тарифів не можна вважати тарифною реформою, адже ніякого реформування енергетичного сектору та структури ЖКГ не відбулось.

«Уряд продовжує накачувати грошима людей існуючу неефективну систему, замість того, аби реформувати її. Це ганебна політика тарифного геноциду власного народу, їй необхідно покласти край», – додав Олександр Пузанов.