Укр

Новини опозиційного блоку

Олександр Пузанов: «Сильну нову Україну можна створити тільки в Україні»

24.06.16 11:38

Brexit

Прийшов час прагматично подивитися на ситуацію та усвідомити, що сильну нову Україну ніколи не створять в ЄС, США або РФ. Її можна створити тільки в Україні, – пише на своїй сторінці в Facebook лідер Київського Опозиційного блоку Олександр Пузанов, про наслідки британського Brexit для України.

«Громадяни Великобританії своїм Brexit протверезили всіх, хто з піною у рота кричав про Євросоюз, як про універсальну таблеткуку від всіх проблем – економічних, соціальних, політичних, проблем безпеки … Протверезити чиновників і в Брюсселі, і, сподіваюся, в Києві. Ні, я не зловтішаюся, я щиро хочу, аби Україна стала повноправним членом Євросоюзу. Але не за всяку ціну, і не на правах «бідного родича». А для того, щоб нашу країну поважали та бачили рівноправним партнером, ми повинні САМІ домогтися високого рівня розвитку науки, медицини, промисловості та, як наслідок – високого рівня життя людей. Ніхто, крім нас, цього не зробить і в цьому не зацікавлений», – пише опозиціонер.

Він нагадав, що українська влада вважає за краще чекати, коли Європа, Америка чи Росія “намалюють дорожню карту”, “відкриють двері”, “дадуть чіткий сигнал” або “перспективу членства”, “перевірять виконання домашнього завдання” тощо. Brexit показав, що Євросоюз – не панацея та не все так однозначно прекрасно для його членів.

«Кожен сам є ковалем свого щастя. І це вірно. Прийшов час протверезіти й нам. Прагматично подивитися на ситуацію та усвідомити, що сильну нову Україну ніколи не створять в ЄС, США або РФ. Її можна створити тільки в Україні. І для цього треба працювати та вчитися. Багато працювати та ще більше вчитися. І тоді прийде і економічний успіх, і повага партнерів, і високий рівень життя. І час для всеукраїнського референдуму – про вступ до Євросоюзу. Я проголосую ЗА», – пише Олександр Пузанов.