Укр

Новини опозиційного блоку

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК ВИМАГАЄ ЗУПИНИТИ ТАРИФНИЙ ГЕНОЦИД

01.07.16 3:13

Заява партії

З сьогоднішнього дня влада підвищила тарифи на опалення і гарячу воду в два рази в середньому по країні. ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК вважає таке підвищення справжнім тарифним геноцидом, який спрямований проти звичайних українців. Ми вимагаємо зупинити невтримне зростання тарифів на комунальні послуги та скасувати вже прийняті рішення про їх підвищення. ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК буде використовувати всі законні способи, щоб привести тарифи у відповідність до доходів людей.

Нинішнє підвищення тарифів економічно не обґрунтоване. Для опалення будинків досить українського газу, який не може коштувати стільки ж, скільки імпортний. Якби Укргазвидобування продавало б свій газ в Німеччині, то його ціна на україно-словацькому кордоні склала б 84 дол. США за тис. кубометрів, в той час як в тариф закладено ціну газу як товару 185 дол. за тис. кубів.

Нинішнє підвищення тарифів не обґрунтоване соціально. У той час як мінімальна пенсія в країні складає 1130 гривень, а мінімальна зарплата – 1450 гривень, за опалення та гарячу воду звичайної двокімнатної квартири потрібно буде викласти 2420 гривень, а загальний рахунок за ЖКГ складе 3100 грн в місяць.

Влада заспокоює людей словами про субсидії, але це брехня. У бюджеті не закладені в потрібному обсязі гроші на субсидії. З необхідних 70 млрд грн, закладено лише 35 млрд грн. Тому вже зараз влада шукає будь-які причини, щоб відмовити людям в допомозі, а потім забрати їх квартири.

Нас чекають страшні осінь і зима. Це необхідно зупинити. ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК звернувся до судів, щоб скасувати тарифи. Ми внесли в парламент проекти постанов про мораторій на зростання цін на комунальні послуги. Ми разом з людьми вийдемо на вулиці, щоб зупинити тарифний геноцид. Необхідно зірвати плани влади по знищенню власних громадян.