Укр

Новини опозиційного блоку

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК ВИМАГАЄ ВІД ВЛАДИ ДОТРИМАННЯ КОНСТИТУЦІЙНИХ ПРАВ І БЕЗПЕКИ УЧАСНИКІВ ХРЕСНОГО ХОДУ

26.07.16 2:48

заставка Оппозиционного Блока

Заява партії

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК протестує проти незаконних дій бандитів в уніформі, поліції і військових, які заблокували Хресний хід віруючих в Києві. Ми вимагаємо від влади дотримання прав і безпеки людей, що беруть участь в Хресній ході.

Міністр внутрішніх справ, як і будь-який інший чиновник, не має права порушувати конституційні права людей – вирішувати повинен проходити Хресний хід чи ні. Забороняючи масові заходи, міністр Аваков нічим не відрізняється від міністра Захарченка. Заборони масових акцій – це повторення шляху, по якому йшла попередня влада.

Проведення ходу, присвяченого річниці Хрещення Русі, було дозволено Київрадою. ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК вимагає від правоохоронних органів забезпечення безпеки, захисту людей від нападок і погроз радикалів.

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК протестує проти спроб влади обмежити демократію і конституційні права віруючих в країні.

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК вимагає припинити провокації проти Хресного ходу. Поліція і Нацгвардія призначені для того, щоб забезпечувати порядок і безпеку, а не блокувати вулиці.

Ми вимагаємо від влади дати віруючим можливість провести Хресний хід на честь річниці Хрещення Русі. Це конституційне право, яке не може бути відібрано ні чиїми наказами.