Укр

Новини опозиційного блоку

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК ВІТАЄ УКРАЇНЦІВ З ДНЕМ ХРЕЩЕННЯ КИЇВСЬКОЇ РУСІ!

28.07.16 11:00

поздравление с Днем Крещения Руси

Свято Хрещення Київської Русі – України – це день вищої духовної єдності всіх українців, адже історія нашого народу невіддільна від православної духовної традиції і християнських цінностей.

Прийняття християнства стало тією основою, навколо якої зародилася духовність нашого народу і виховались десятки поколінь. Саме християнство завжди було тією життєдайною силою, яка допомагала вистояти у важкі часи.

Сьогодні Україна проходить черговий етап історичних випробувань. Суспільство розколоте, і цей розкол поглиблюється зусиллями внутрішніх і зовнішніх сил, а також безвідповідальних політиків. Нам належить пройти шлях до миру і злагоди, який починається на рівні свідомості і духовного життя кожної людини.

Держава повинна допомогти у вирішенні цього завдання і зіграти об’єднуючу роль в сфері духовного життя народу, а не розпалювати міжконфесійні конфлікти. Шлях до процвітання і добробуту в українському суспільстві пролягає через суспільну єдність. Це – найважливіша складова майбутнього нашої країни.

Всіх без винятку українців сьогодні об’єднує бажання припинити війну, бажання безпеки в наших домівках і містах, необхідність соціальної справедливості і турботи з боку держави. Лише з миром в Україну прийдуть процвітання і благополуччя.

Цьогорічне свято Хрещення – ще одне нагадування політикам про те, що необхідно припиняти ворожнечу, протистояння і починати діалог заради майбутнього нашої країни.

Щиро вітаємо всіх українців з цим великим святом. Бажаємо кожній родині миру, добра, божого благословення, духовних сил і міцного здоров’я.