Укр

Новини опозиційного блоку

ВИМОГИ ХРЕСНОГО ХОДУ ПРО МИР ПІДТРИМАЛИ МІЛЬЙОНИ УКРАЇНЦІВ

28.07.16 11:03

крестный ход фото

Заява ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ

Масова участь українців у Хресній ході за мир стала демонстрацією реальних настроїв українського суспільства. Молебень на Володимирській гірці, на якому поєдналися дві колони віруючих, які йшли зі сходу і заходу України, показав, що наша країна єдина в своєму прагненні жити в мирі. ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК вимагає від влади почути своїх громадян і почати реальні кроки з припинення війни.

Сотні тисяч людей з усіх регіонів України протягом трьох тижнів брали участь в Хресній ході, подолавши на своєму шляху до Києва 700 км відстані від Святогорської лаври і більше 400 км – від Почаївської лаври. Цей шлях вони проробили, щоб з молитвою продемонструвати своє прагнення до миру і єдності країни, разом молитися про припинення війни, повернення спокою і стабільності в Україні.

Успішне проведення Хресної ходи показало, що його цілі підтримує вся Україна. Спроби окремих політиків з влади і підконтрольних їм радикалів зірвати проведення ходи провалилися, оскільки не знайшли підтримки в суспільстві. Численні провокації конфліктів з боку радикальних організацій, муляжі вибухових пристроїв викликали негативну реакцію мільйонів наших громадян.

Молитва України за мир, масова участь людей у ​​Хресній ході, повинні бути почуті владою. Народ вимагає від політиків дати адекватну відповідь на цей запит суспільства.

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК докладає і буде докладати всіх зусиль для того, щоб бажання людей жити в мирній і успішній Україні стало реальністю. Виконання мирного плану по Донбасу – мета нашої партії, яка обов’язково буде реалізована.

Після Хресного ходу потрібно продовжити широкий суспільний діалог. ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК ініціює створення громадської платформи “Національний діалог про мир”, запрошує до участі всі зацікавлені організації, релігійні конфесії та миротворчі громадські об’єднання.