Укр

Новини опозиційного блоку

Олександр Пузанов: «З такими темпами, в наступному році Київ впевнено очолить рейтинг міст, що непридатні для життя»

18.08.16 6:06

«Це і є обіцяні новою владою результати рішучих реформ – міліції, медицини, освіти, соціальної сфери», – так прокоментував лідер Київського ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександр Пузанов свіже дослідження рівня життя від бізнес-підрозділу британського журналу The Economist.

За результатами дослідження, Київ увійшов до десятки міст, що найменш пристосовані для життя. При цьому український Київ і сирійський Дамаск показали найбільш різке падіння на 26 і 25 процентних пункти відповідно.

Дослідження оцінює різні міста за показниками в п’яти категоріях: стабільність, охорона здоров’я, культура та міське середовище, освіта та інфраструктура.

«Показник стабільності в Києві на рівні Тріполі і Карачі. У рейтингу культури і міського середовища, який враховує рівень корупції, доступність спортивних споруд і культурних об’єктів, соціальні обмеження, цензуру і т.д., – Київ виявився гіршим столиць Нігерії і Зімбабве. Думаю, це і є обіцяні новою владою результати рішучих реформ – міліції, медицини, освіти та соціальної сфери. З такими темпами, в наступному році Київ впевнено очолить рейтинг міст, що непридатні для життя», – вважає Олександр Пузанов.