Укр

Новини опозиційного блоку

СТРАТЕГІЯ ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ ПОВЕРНЕ УКРАЇНІ РЕАЛЬНУ НЕЗАЛЕЖНІСТЬ

24.08.16 10:03

Дорогі співвітчизники!

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК вітає вас з 25-річчям Незалежності України!

Чвертьвіковий ювілей незалежної України – це рубіж, де повинна бути підведена риска під періодом руйнування країни. ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК розробив стратегію відновлення реальної незалежності України, альтернативну планам влади. Чотири пріоритети нашої партії – мир, сильна економіка, процвітаюче суспільство і оновлена ​​Конституція.

Останні 25 років світ розвивався. І тільки для нашої країни ця чверть століття була втрачена. Навіть досягнення періодів економічного зростання 2000-07 і 2010-13 років були знищені за останні два з половиною роки. Сьогодні Україна зберегла лише 58% економіки, яку мала в 1990 році. Це найгірший показник в світі за останні чверть століття.

Політика нинішньої влади знищує майбутнє нашої країни. За 25 років населення України зменшилося на 10 мільйонів, але навіть ті, хто сьогодні живе в ній, змушені шукати роботу за кордоном або бути приреченими на злиденне існування.

За останні два з половиною роки була знищена система соціального захисту, зруйновані системи охорони здоров’я і освіти. За останні роки Україна вперше втратила частину своєї території, а на нашу землю через 70 років вперше повернулася війна.

Люди в Україні більше не бачать майбутнього ні для себе, ні для країни. Вони не вірять, що влада, яку цікавлять тільки корупційні прибутки, перейменування міст і руйнування пам’ятників, здатна забезпечити нормальне життя. У людей немає довіри до тих, хто в три рази обвалив курс гривні, хто в кілька разів підвищив тарифи, хто не може або не хоче зупинити війну на українській землі.

Країна не витримає нових випробувань, які готує влада. Ми стоїмо перед перспективою краху економіки, повного знищення системи соціального забезпечення, руйнування інфраструктури та інженерних мереж наших міст, остаточного зубожіння українських громадян.

Сьогодні загроза національної катастрофи як ніколи реальна. ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК знає, як цьому запобігти, як повернути Україні реальну незалежність і благополуччя.

Ми впевнені, що по-справжньому незалежна і сильна тільки та країна, в якій забезпечено громадянський мир і створені правові гарантії для розвитку кожної людини. Країна з демократичною політичною системою, в якій дотримуються всі права і свободи людини і громадянина. Країна з розвиненою економікою, свободою підприємництва. Держава, де молодість має майбутнє, а старість – отримує турботу, в якій кожна сім’я відчуває себе захищеною і благополучною.

Таке майбутнє і таку незалежність пропонує українському суспільству ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК.

Ми боремося за зміну згубного курсу, який руйнує Україну. Ми виступаємо за проведення дострокових виборів парламенту заради нового курсу. Ми вважаємо, що країні потрібна влада, яка відновить економіку, підвищить життєвий рівень людей і тим самим забезпечить реальну незалежність України.

У ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ є чітка стратегія подолання національної катастрофи.

По-перше, Україні потрібен мир. Ми можемо його досягти на основі повної реалізації Мінських угод.

По-друге, Україні потрібна сильна економіка. Ми можемо її побудувати завдяки прагматичній політиці, головною метою якої буде відновлення промисловості і сільського господарства. Наш антикризовий рецепт – це гільйотина антинародних рішень нинішньої влади і новий економічний курс.

По-третє, Україні потрібно процвітаюче суспільство. Ми змінимо гуманітарну політику. Турбота про громадян, забезпечення їх прав і свобод знову стануть головним пріоритетом для держави. Ми налагодимо цивільний діалог і подолаємо протиріччя. Мир і розвиток економіки дадуть українцям можливість жити гідно і повернуть їм віру в завтрашній день.

По-четверте, Україні потрібна оновлена ​​Конституція, яка забезпечить чіткий розподіл гілок влади, визначить функції парламенту, уряду і президента, розкріпачить місцеве самоврядування і дасть реальні можливості і повноваження для розвитку територій та громад.

Настав час підвести риску під періодом руйнування економіки, руйнування пам’ятників і руйнування країни. Прийшов час, об’єднавши зусилля, будувати майбутнє України.

Зі святом вас, дорогі друзі! Впевнені, що всі разом ми зробимо Україну державою, День Незалежності якої стане справжнім святом для кожного з нас.