Укр

Новини опозиційного блоку

Олександр Пузанов: «Країні потрібна влада, яка забезпечить реальну незалежність України

25.08.16 3:07

Александр Пузанов фото

По-справжньому незалежною та сильною є тільки та країна, в якій забезпечено громадянський мир та створено правові гарантії для розвитку кожної людини, – впевнений лідер Київського ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександр Пузанов.

«Незалежною може бути тільки країна з демократичною політичною системою, в якій забезпечено всі права та свободи людини й громадянина. Країна з розвиненою економікою, з гарантованою свободою підприємництва», – заявив політик, коментуючи для ЗМІ стратегію відновлення реальної незалежності України, розроблену ОПОЗИЦІЙНИМ БЛОКОМ.

«Чотири пріоритети нашої партії – мир, сильна економіка, успішне суспільство та оновлена Конституція», – підкреслив Олександр Пузанов.

Він пояснив, що зараз люди в Україні більше не бачать майбутнього ні для себе, ні для країни. Громадяни не вірять, що влада, яку цікавлять тільки корупційні доходи, перейменування міст та руйнування пам’ятників, здатна дати їм нормальне життя. У людей немає довіри до тих, хто в три рази обвалив курс гривні, хто в кілька разів підвищив тарифи, хто не може або не хоче зупинити війну на українській землі.

Він підкреслив, що ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК має чітку стратегію подолання загрози національної катастрофи.

«По-перше, Україні потрібен мир. Ми можемо його досягти на основі повної реалізації Мінських угод. По-друге, Україні потрібна сильна економіка. Ми можемо її побудувати, відновивши промисловість і сільське господарство, розвинувши нові постіндустріальні сфери», – вважає Олександр Пузанов.

Третім необхідним кроком він назвав зміну гуманітарної політики. Турбота про громадян, забезпечення їх прав і свобод повинні стати головним пріоритетом для держави. «Необхідно налагодити громадянський діалог і подолати розбіжності в суспільстві. Мир і розвиток економіки дадуть українцям можливість жити гідно та повернуть їм віру в завтрашній день», – вважає політик.

Він також додав, що Україні потрібна оновлена Конституція, яка забезпечить чіткий розподіл гілок влади, визначить функції парламенту, уряду та президента, розкріпачить місцеве самоврядування та дасть реальні можливості й повноваження для розвитку територій та громад.

«Ми боремося за зміну згубного курсу, що руйнує Україну. Ми виступаємо за проведення дострокових виборів парламенту заради нового курсу. Ми вважаємо, що країні потрібна влада, яка відновить економіку, підвищить життєвий рівень людей та тим самим забезпечить реальну незалежність України», – заявив опозиціонер.