Укр

Новини опозиційного блоку

СЕРГІЙ ЛЬОВОЧКІН: ВЛАДА ЖИВЕ У СВІТІ ВЛАСНИХ ФАНТАЗІЙ, ПЕРЕСЛІДУЄ ПОЛІТИЧНИХ ОПОНЕНТІВ, ТИСНЕ НА ЗМІ ЗАМІСТЬ ТОГО, ЩОБ ПРАЦЮВАТИ

01.09.16 1:11

Кампанією проти телеканалу “Інтер” міністр МВС і його колеги з “Народного фронту” намагаються «відвернути увагу від реальних справ і проблем і зануритися в світ власних фантазій». Про це написав у своєму блозі на сайті«Сегодня.ua» народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Сергій Льовочкін.

«Уявіть, що ви прокинулися в середу 31 серпня 2016 року в Києві, відкрили очі і зрозуміли, що ви – міністр МВС України… Ранок, відверто кажучи, не дуже: підлеглі в Миколаївській області по-звірячому вбили цивільного, всі порівнюють тебе з одіозним Захарченко, ти не матимеш чим відповісти, аналогія очевидна, але треба якось від себе це відвернути; НАБУ і прокуратура наввипередки намагаються розслідувати високопоставлену корупцію, дісталися до закупівель рюкзаків за завищеною ціною, треба щось пояснювати; бізнес-партнери гроші на офшори переводять (чи не на користь  шановного міністра), треба розбиратися; реформа МВС чим далі, тим більше схожа на фейк з банальною зміною форми одягу, може, щось зробити? Політичні партнери намагаються викинути з посади – в Раді згадали про постанову про відставку глави МВС… Але ви все це, звичайно ж, відкладаєте на потім і сідайте писати… (вірно!) пост для ФБ».

Міністр внутрішніх справ і його товариші з “Народного фронту” ведуть кампанію проти телеканалу «Інтер». Користуючись владою вони переслідують політичних опонентів і мріють про переділ медіаринку. За словами депутата, політики з «Народного фронту» здійснюють рейдерство на медіаринку і тиск на регулятора.

«”Еспресо ТВ” і “Малятко ТВ”, яких відомо хто фінансує, – такий медіаресурс, відверто слабкий, і його не вистачає для висвітлення «завжди єдино правильної» точки зору. Тому є мрія про переділ медіаринку, втілюючи яку, товариші з НФ не гребують ні рейдерством, ні відвертим тиском на Нацраду, і не шкодують часу на пошуки ранкових епітетів замість того, щоб працювати», – написав Льовочкін.

Ще однією метою глави МВС, яку він переслідує постійними виступами проти телеканалу «Інтер», на думку Сергія Льовочкіна, є «політично мотивовані переслідування тих, хто має іншу точку зору».

Нагадаємо, сьогодні міністр внутрішніх справ Арсен Аваков на своїй сторінці в Facebook звернувся до СБУ та Нацради з ТБ і радіомовлення з вимогою відреагувати на «антиукраїнську діяльність телеканалу «Інтер». Підставою для звернення він вважає сюжет, що вийшов на телеканалі «Еспресо ТВ». Власником «Еспресо ТВ» вважається народний депутат від «Народного фронту» Микола Княжицький. Національна рада з питань телебачення і радіомовлення заявила сьогодні, що не може відібрати ліцензію у телеканалу “Інтер” у зв’язку з відсутністю на те законних підстав.