Укр

Новини опозиційного блоку

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК ВИМАГАЄ НЕГАЙНОГО РОЗСЛІДУВАННЯ НАПАДУ НА ТЕЛЕКАНАЛ «ІНТЕР»

05.09.16 12:55

Заява партії

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК вимагає негайного і ретельного розслідування нападу на телеканал «Інтер», в результаті якого постраждали співробітники каналу і спалена частина будівлі. Ми заявляємо, що це – не тільки кримінальний злочин, а й напад на свободу слова і основи демократії, з метою рейдерського захоплення телеканалу, за яким стоїть «партія війни».

Позиція телеканалу «Інтер» – чесне і об’єктивне висвітлення подій. Ця позиція не влаштовує «партію війни» у владі, які розуміють, що правдиве висвітлення подій в країні знищує будь-які їхні шанси зберегтися в політиці. Тому сили, що втратили довіру людей, рейдерсько-політичними методами розчищають шлях до власності «першої кнопки» країни.

Для атаки на телеканал були використані публікації в соцмережах, а тепер ці сили перейшли до відверто кримінальних дій. Вони намагаються силовими методами віджати телеканал, не беручи до уваги навіть життя журналістів.

«Партії війни» та її радикальним найманцям потрібна «перша кнопка», щоб створювати в країні атмосферу ненависті, за допомогою якої вони хочуть зберегти свою владу. Цього не можна допустити – заради країни, яку вони хочуть втопити в крові вічної внутрішньої і зовнішньої війни.

Напад на телеканал «Інтер» має бути негайно розслідувано. Злочинців і їхніх замовників потрібно знайти, інакше підуть інші атаки на свободу слова і демократію. ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК звертається до представників демократичних країн і міжнародних організацій з проханням взяти під свій контроль хід слідства, від якого залежить доля цивілізованого суспільства в Україні.