Укр

Новини опозиційного блоку

Олександр Пузанов закликав громадськість підтримати телеканал ІНТЕР

05.09.16 4:22

«Події останніх двох днів, які відбуваються навколо телеканалу ІНТЕР, показали, що Україна перетворилася на зовсім НЕєвропейську, НЕдемократичну, а відверто бандитську країну. Тільки так можна назвати країну, в якій вуличний бандитизм всіляко заохочується, фінансується, спрямовується й використовується владою», – пише лідер Київського ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександр Пузанов на своїй сторінці в Facebook.

«Бандити при владі плюють на людей і на закони, вирішуючи свої проблеми силами бойовиків-тітушек, яких для телевізора назвали “патріотами-активістами” та вирядили в камуфляж і маски. Цих вуличних “патріотів” дуже поважає поліція – вчасно відвертається або йде, щоб не заважати вуличним бандитам громити, ламати, підпалювати, бити людей. Та сама поліція, яка “нова”. Навіть якщо поліції доводиться (знову-таки, для телевізора) затримати когось із цієї вуличної банди, то тільки для того, щоб потім відпустити їх на всі чотири сторони – продовжувати творити беззаконня. Саме так було вчора – коли підпалювали ІНТЕР, знищували апаратуру та студію, били журналістів … А поліція, як завжди, не втручалася. А потім її спікери й покровителі видали цинічний коммент – мовляв, співробітники ІНТЕРА самі себе підпалили. Кому відправлятися в лікарню з отруєннями та переломами, мабуть на сірниках тягнули», – пише політик.

«У бандитській Україні, яку намагаються створити бандити від влади, немає місця свободі слова, політичному плюралізму, праву та справедливості. Зате є місце цензурі, страху, ненависті, цькуванню опонентів. Від журналістської спільноти, від лідерів громадської думки, від кожного з нас зараз, як ніколи, залежить: чи перетвориться Україна в бандитську держава остаточно, або зупинить це свавілля», – заявляє опозиціонер.

Він зазначив, що причиною нападу на ІНТЕР зграї сюжети, які показують деяких персонажів цієї влади “без масок і камуфляжу”, зате “з рюкзаками біля Стіни”.

«Звертаюся до кожного. Не мовчіть! Давайте всі разом виступимо на підтримку каналу! Давайте всіма доступними нам способами – хоча б навіть і в Facebook – заявимо про свою солідарність з ІНТЕРОМ! Звичайно, нам і далі будуть розповідати про “рупор та руку Кремля”, “п’яту колону” тощо. І залякувати, атакувати, переслідувати кожного, хто знайде в собі сміливість виступати проти цієї влади. Звичайно, виконавців, організаторів, підбурювачів і замовників вчорашнього злочину ця влада не покарає. Але не заявити про свою позицію – це мовчазно погодитися з тим, що відбувається. А в тому, що всі думаючі люди засуджують бандитський напад на телеканал, я впевнений. Підтримаємо ІНТЕР! », – закликає Олександр Пузанов.