Укр

Новини опозиційного блоку

Олександр Пузанов: «Фаєр-шоу біля офісу Київміськбуду за участю батальйону Азов потрапляє відразу під кілька статей Кримінального Кодексу»

09.09.16 12:47

офис Киевгорстроя

Лідер Київського ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександр Пузанов на своїй сторінці в Facebook  прокоментував сьогоднішню спробу захоплення офісу «Київміськбуду» батальйоном «Азов».

«Фаєр-шоу біля офісу «Київміськбуду»за участю батальйону «Азов»потрапляє відразу під кілька статей Кримінального Кодексу України: ст. 239 «Групове порушення громадського порядку» (штраф або арешт на строк до 6 місяців), ст. 206 «Протидія законній господарській діяльності» (штраф від 21000 до 170000 грн або позбавлення волі на строк від 3 до 5 років). При бажанні можна згадати ще бандитизм – ст. 257 (організація озброєної банди з метою нападу на підприємства, установи, організації або на окремих осіб, а також участь у такій банді або в здійснюваних нею нападах, карається позбавленням волі на строк від 5 до 15 років і конфіскацією майна), заклики до вчинення дій, що загрожують громадському порядку – ст. 295 (штраф, арешт до 6 місяців або позбавлення волі на строк до 3 років). Але, гадаю, бажання ніякого не буде: Арсен Аваков неодноразово говорив, що «Азов» йому близький. Тому ніякої адекватної реакції правоохоронців не дочекаємося – стаття «Хуліганство», всіх затриманих відпускають, тому що їх участь, мовляв, не доведено. Чекаємо коментаря від спікерів МВС на тему «Київміськбуд» сам винен та сам себе заблокував», – написав політик.

Нагадаємо, в 2010-11 роках, будучи заступником голови Київської міської державної адміністрації, Олександр Пузанов керував юридичною процедурою повернення ХК «Київміськбуд» до власності територіальної громади Києва.