Укр

Новини опозиційного блоку

Поліція закрила кримінальне провадження за фактом фальсифікацій на виборах до Київради в жовтні 2015

22.09.16 10:50

Поліція закрила кримінальне провадження за фактом фальсифікацій на виборах до Київради в жовтні 2015. За рік правоохоронці не провели належних слідчий дій та не розібралися, звідки на виборчих дільницях з’явилися додаткові дві тисячі бюлетенів.

При цьому ще в 2015 році суд визнав дії Київміськвиборчкому незаконними й зобов’язав надати акт про розбіжності в кількості бюлетенів. Але акт так і не був складений, підкреслює лідер Київського ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Олександр Пузанов.

“Поліція, проводячи слідство, здійснила всього лише одну слідчу дію – вона допитала голову територіальної виборчої комісії міста Києва – по суті головного підозрюваного. І на цій підставі, тільки на одних його свідченнях, поліція зробила висновок про відсутність складу злочину та закрила справу”, – розповів політик.

Опозиція подала апеляційну скаргу до суду. «Якщо на суд не буде тиску з боку влади, розгляд цієї скарги має відбутися в п’ятиденний термін, вона повинна бути задоволена, а слідство має бути продовжено”, – заявив Олександр Пузанов.